DETAIL spoje: 545013 / 49

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 12:36 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 12:37 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 12:38 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 12:39 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 12:40 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 12:41 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 12:43 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 12:44 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 12:45 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 12:46 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:48 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:52 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 12:54 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 12:56 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 12:57 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 12:58 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 12:59 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001 13:00 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 13:01 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 10 km Liberec,,Obzor LI 0001 13:03 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 13:04 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 11 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 13:06 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 12 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 13:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,