DETAIL spoje: 545013 / 57

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 15:48 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 15:50 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:54 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 15:56 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:59 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:01 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 16:06 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001 16:09 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 16:11 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 10 km Liberec,,Obzor LI 0001 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 11 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 12 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 16:17 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 16:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,