DETAIL spoje: 545013 / 6

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 0 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 1 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 1 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 2 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 2 km Liberec,,Janův Most LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 2 km Liberec,,Obzor LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 4 km Liberec,,Letná LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 8 km Liberec,,Košická LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 10 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 12 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  5:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,