DETAIL spoje: 545013 / 64

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 29 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 1 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 2 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 2 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 3 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 3 km Liberec,,Janův Most LI 0001 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 4 km Liberec,,Obzor LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 6 km Liberec,,Letná LI 0001 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 6 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:27 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 8 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:29 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:31 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 10 km Liberec,,Košická LI 0001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 11 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 11 km Liberec,,Mostecká LI 0001 15:39 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:41 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 12 km Liberec,,Slovanská LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 12 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 15:43 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 13 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 15:44 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 13 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 13 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 14 km Liberec,,Mařanova LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 14 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 15:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,