DETAIL spoje: 545013 / 7

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 1 km Liberec,,Sokolská most LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 3 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 5 km Liberec,,Obzor LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 6 km Liberec,,Janův Most LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 6 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 6 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 7 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 8 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  5:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,