DETAIL spoje: 545013 / 72

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 29 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 1 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 16:19 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 2 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 16:21 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 2 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 16:22 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 3 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 16:23 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 3 km Liberec,,Janův Most LI 0001 16:24 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 4 km Liberec,,Obzor LI 0001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 16:27 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 6 km Liberec,,Letná LI 0001 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 16:30 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 6 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 16:31 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 16:33 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 8 km Liberec,,Sokolská LI 0001 16:35 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:37 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:40 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 10 km Liberec,,Košická LI 0001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 16:43 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 11 km Liberec,,Čechova LI 0001 16:44 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 11 km Liberec,,Mostecká LI 0001 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 12 km Liberec,,Slovanská LI 0001 16:48 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 12 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 16:49 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 13 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 16:50 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 13 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 16:51 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 13 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 16:52 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 14 km Liberec,,Mařanova LI 0001 16:53 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 14 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 16:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,