DETAIL spoje: 545013 / 76

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 31 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 1 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 2 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 2 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 3 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 3 km Liberec,,Janův Most LI 0001  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 4 km Liberec,,Obzor LI 0001  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 6 km Liberec,,Letná LI 0001  9:18  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  9:19  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 6 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  9:21  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  9:22  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:25  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:27  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:30  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 10 km Liberec,,Košická LI 0001  9:32  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 11 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  9:33  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 11 km Liberec,,Čechova LI 0001  9:34  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 12 km Liberec,,Mostecká LI 0001  9:35  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:37  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 13 km Liberec,,Slovanská LI 0001  9:38  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 13 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  9:39  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 13 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  9:40  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 14 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  9:41  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 14 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 14 km Liberec,,Mařanova LI 0001  9:43  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 15 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  9:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,