DETAIL spoje: 545013 / 82

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 0 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 1 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 10:11 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 1 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 10:12 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 2 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 10:13 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 2 km Liberec,,Janův Most LI 0001 10:14 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 2 km Liberec,,Obzor LI 0001 10:15 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 10:17 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 4 km Liberec,,Letná LI 0001 10:18 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 10:19 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 10:20 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 10:21 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 8 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 9 km Liberec,,Košická LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 10:33 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 10 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 11 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:37 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 12 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 12 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 13 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 10:41 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 13 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 10:42 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 13 km Liberec,,Mařanova LI 0001 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 10:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,