DETAIL spoje: 545013 / 85

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 21:27 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 21:28 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 21:29 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 21:30 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 21:31 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 21:32 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 21:34 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 21:35 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 21:36 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 21:37 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:39 21:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:43 21:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 21:45 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 21:47 21:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 21:48 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 21:49 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 21:50 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001 21:51 21:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:52 21:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 10 km Liberec,,Obzor LI 0001 21:54 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 21:55 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 21:56 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 11 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 21:57 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 12 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 21:58 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 21:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,