DETAIL spoje: 545013 / 9

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:39  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:42  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 10 km Liberec,,Obzor LI 0001  5:44  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001  5:45  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  5:46  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 11 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  5:47  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 12 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  5:48  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  5:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,