DETAIL spoje: 545014 / 14

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55050 21 0 km Liberec,Růžodol I,Globus LI 0001  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55049 20 2 km Liberec,Růžodol I,Zelná LI 0001  8:00  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:02  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 18 3 km Liberec,,Stračí LI 0001  8:04  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 4 km Liberec,,Polní LI 0001  8:06  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 4 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  8:08  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 5 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  8:09  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 5 km Liberec,,Jiráskova LI 0001  8:10  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 6 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 7 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  8:13  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 7 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001  8:14  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 7 km Liberec,,Rychtářská LI 0001  8:15  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 7 km Liberec,,U Jelena LI 0001  8:16  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 8 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001  8:17  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 8 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  8:18  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  8:20  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:22  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,