DETAIL spoje: 545014 / 14

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55049 20 0 km Liberec,Růžodol I,Zelná LI 0001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 1 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:45  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 18 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:47  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 2 km Liberec,,Polní LI 0001  7:49  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 3 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:51  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 3 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:52  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 4 km Liberec,,Jiráskova LI 0001  7:53  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 5 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001  7:55  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 5 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  7:56  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 5 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001  7:57  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 6 km Liberec,,Rychtářská LI 0001  7:58  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 6 km Liberec,,U Jelena LI 0001  7:59  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 6 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001  8:00  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 7 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  8:01  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 7 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  8:03  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:05  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,