DETAIL spoje: 545014 / 2

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 0 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 18 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 2 km Liberec,,Polní LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 2 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  4:51  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 3 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 3 km Liberec,,Jiráskova LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 4 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 4 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 5 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 5 km Liberec,,Rychtářská LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 5 km Liberec,,U Jelena LI 0001  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 5 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 6 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,