DETAIL spoje: 545014 / 36

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55050 21 0 km Liberec,Růžodol I,Globus LI 0001 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55049 20 2 km Liberec,Růžodol I,Zelná LI 0001 13:59 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:01 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 18 3 km Liberec,,Stračí LI 0001 14:03 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 4 km Liberec,,Polní LI 0001 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 4 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 14:07 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 5 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 14:08 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 5 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 14:09 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 6 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 7 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 14:12 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 7 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 14:13 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 7 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 7 km Liberec,,U Jelena LI 0001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 8 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 8 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 14:17 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 14:19 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,