DETAIL spoje: 545014 / 4

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 0 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 18 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 2 km Liberec,,Polní LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 2 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 3 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 3 km Liberec,,Jiráskova LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 4 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 4 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 5 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 5 km Liberec,,Rychtářská LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 5 km Liberec,,U Jelena LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 5 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 6 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,