DETAIL spoje: 545014 / 45

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:00 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 19:02 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 2 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 19:03 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 2 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 19:05 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 2 km Liberec,,U Jelena LI 0001 19:06 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 3 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 19:07 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 3 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 19:08 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 3 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 19:09 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53616 12 4 km Liberec,Pavlovice,Na Pískovně LI 0001 19:10 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 14 4 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 19:11 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 5 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 19:12 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 5 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 19:13 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 6 km Liberec,,Polní LI 0001 19:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,