DETAIL spoje: 545014 / 48

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55050 21 0 km Liberec,Růžodol I,Globus LI 0001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55049 20 2 km Liberec,Růžodol I,Zelná LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 18 3 km Liberec,,Stračí LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 4 km Liberec,,Polní LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 4 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 5 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 5 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 6 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 7 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 17:59 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 7 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 7 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 7 km Liberec,,U Jelena LI 0001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 8 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 8 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,