DETAIL spoje: 545014 / 52

Základní informace:

Linka: 545014IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Polní - Růžodol I - Globus
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 57717 17 0 km Liberec,,Polní LI 0001 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 19:23 19:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 19:24 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 13 1 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 19:25 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 11 2 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 19:27 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 10 3 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 3 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 19:29 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 3 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 3 km Liberec,,U Jelena LI 0001 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 4 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 19:32 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 4 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 19:33 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 19:35 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:37 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,