DETAIL spoje: 545015 / 102

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 0 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 1 km Liberec ,,Kadlická LI 0001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 1 km Liberec ,,Vřesová LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 2 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001 18:18 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 2 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 2 km Liberec ,,U Terstu LI 0001 18:20 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001 18:21 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 4 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001 18:23 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 4 km Liberec ,,Husova LI 0001 18:24 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 5 km Liberec ,,poliklinika LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 5 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 18:28 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 18:31 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech