DETAIL spoje: 545015 / 120

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 0 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 1 km Liberec ,,Kadlická LI 0001 20:27 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 1 km Liberec ,,Vřesová LI 0001 20:28 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 2 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001 20:29 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 2 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001 20:30 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 2 km Liberec ,,U Terstu LI 0001 20:31 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001 20:32 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 4 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001 20:34 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 4 km Liberec ,,Husova LI 0001 20:35 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 5 km Liberec ,,poliklinika LI 0001 20:36 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 5 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 20:38 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 20:39 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech