DETAIL spoje: 545015 / 130

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 0 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 1 km Liberec ,,Kadlická LI 0001 22:17 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 1 km Liberec ,,Vřesová LI 0001 22:18 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 2 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001 22:19 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 2 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001 22:20 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 2 km Liberec ,,U Terstu LI 0001 22:21 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001 22:22 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 4 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001 22:24 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 4 km Liberec ,,Husova LI 0001 22:25 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 5 km Liberec ,,poliklinika LI 0001 22:26 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 5 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 22:28 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 22:29 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 24.12.2023, 31.12.2023