DETAIL spoje: 545015 / 17

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  5:54  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec ,,Husova LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  6:01  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 4 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 4 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001  6:03  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 5 km Liberec ,,Vřesová LI 0001  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 5 km Liberec ,,Kadlická LI 0001  6:05  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 6 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001  6:06 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 25.12.2023, 1.1.2024