DETAIL spoje: 545015 / 23

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec ,,Husova LI 0001  6:55  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 4 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 4 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 5 km Liberec ,,Vřesová LI 0001  7:03  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 5 km Liberec ,,Kadlická LI 0001  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 6 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18203 14 6 km Liberec ,Harcov ,Internát LI 0001  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53342 15 7 km Jablonec n.Nisou ,,Družba JN 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53343 16 7 km Jablonec n.Nisou ,,Lukášovské údolí JN 0001  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech