DETAIL spoje: 545015 / 26

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53343 16 0 km Jablonec n.Nisou ,,Lukášovské údolí JN 0001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53342 15 0 km Jablonec n.Nisou ,,Družba JN 0001  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18203 14 1 km Liberec ,Harcov ,Internát LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 1 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 2 km Liberec ,,Kadlická LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 2 km Liberec ,,Vřesová LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 3 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 3 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 4 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 4 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 5 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 5 km Liberec ,,Husova LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 6 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 6 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  7:28 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech