DETAIL spoje: 545015 / 31

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec ,,Husova LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49799 6 3 km Liberec ,,Březová alej LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 5 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 5 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 5 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 6 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 6 km Liberec ,,Vřesová LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 7 km Liberec ,,Kadlická LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 7 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001  7:32 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede 26.10.2023, 27.10.2023, 27.12.2023, 28.12.2023, 29.12.2023, 2.1.2024, 2.2.2024, 26.2.2024, 27.2.2024, 28.2.2024, 29.2.2024, 1.3.2024, 28.3.2024