DETAIL spoje: 545015 / 5

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  4:46  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec ,,Husova LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 4 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001  4:54  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 4 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 5 km Liberec ,,Vřesová LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 5 km Liberec ,,Kadlická LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 6 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001  4:58 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 25.12.2023, 1.1.2024