DETAIL spoje: 545015 / 6

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 0 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 1 km Liberec ,,Kadlická LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 1 km Liberec ,,Vřesová LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 2 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 2 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 2 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  5:06  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 4 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 4 km Liberec ,,Husova LI 0001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 5 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 5 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  5:13 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 25.12.2023, 1.1.2024