DETAIL spoje: 545015 / 67

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001 13:13 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec ,,Husova LI 0001 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001 13:19 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 4 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 4 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001 13:22 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 5 km Liberec ,,Vřesová LI 0001 13:23 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 5 km Liberec ,,Kadlická LI 0001 13:24 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 6 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18203 14 6 km Liberec ,Harcov ,Internát LI 0001 13:26 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53342 15 7 km Jablonec n.Nisou ,,Družba JN 0001 13:27 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53343 16 7 km Jablonec n.Nisou ,,Lukášovské údolí JN 0001 13:28 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech