DETAIL spoje: 545015 / 86

Základní informace:

Linka: 545015IDOS
Název: Fügnerova - Harcov kostel - Harcov Myslivna - Lukášovské údolí
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18202 13 0 km Liberec ,Harcov ,Myslivna LI 0001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18194 12 1 km Liberec ,,Kadlická LI 0001 16:17 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18184 11 1 km Liberec ,,Vřesová LI 0001 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18214 10 2 km Liberec ,Harcov ,kostel LI 0001 16:19 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18175 9 2 km Liberec ,,Vlčí vrch LI 0001 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 8 2 km Liberec ,,U Terstu LI 0001 16:21 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001 16:22 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 4 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001 16:24 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 4 km Liberec ,,Husova LI 0001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 5 km Liberec ,,poliklinika LI 0001 16:27 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 5 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 16:32 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech