DETAIL spoje: 545016 / 1

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001  4:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 1 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  4:10  4:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  4:11  4:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 2 km Liberec,Karlinky, LI 0001  4:12  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 2 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  4:13  4:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 2 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  4:14  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 3 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  4:15  4:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 3 km Liberec,Ostašov, LI 0001  4:16  4:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 4 km Liberec,,Karlovská LI 0001  4:18  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 5 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  4:19  4:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 5 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  4:20  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 6 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  4:21  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 7 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  4:23  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 7 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  4:24  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 8 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001  4:26  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 11 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001  4:31  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 12 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 12 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001  4:34  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 14 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001  4:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,