DETAIL spoje: 545016 / 10

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 0 km Liberec,Ostašov, LI 0001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 0 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  5:53  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 1 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  5:54  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 1 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 2 km Liberec,Karlinky, LI 0001  5:56  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 2 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  5:59  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 3 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 4 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 5 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,