DETAIL spoje: 545016 / 12

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 0 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 0 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 1 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  5:59  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  6:01  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 3 km Liberec,,Karlovská LI 0001  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 4 km Liberec,Ostašov, LI 0001  6:03  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  6:05  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 5 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  6:06  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 6 km Liberec,Karlinky, LI 0001  6:07  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 6 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:09  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:10  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 7 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:11  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 8 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:13  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 9 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,