DETAIL spoje: 545016 / 15

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:17  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:19  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:20  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:21  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001  6:22  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  6:23  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  6:24  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  6:25  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001  6:26  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 7 km Liberec,,Karlovská LI 0001  6:28  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 7 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  6:29  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  6:30  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  6:31  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 10 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 10 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 13 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 14 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 15 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 16 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001  6:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,