DETAIL spoje: 545016 / 18

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 0 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 1 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 2 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 3 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 6 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 6 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 7 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 9 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 9 km Liberec,,Karlovská LI 0001  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 11 km Liberec,Ostašov, LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 11 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 12 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 12 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 12 km Liberec,Karlinky, LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 13 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 13 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 14 km Liberec,,Viadukt LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 14 km Liberec,,nádraží LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 15 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 16 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,