DETAIL spoje: 545016 / 21

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 7 km Liberec,,Karlovská LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 7 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 10 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  7:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,