DETAIL spoje: 545016 / 34

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 0 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 0 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  8:44  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 1 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  8:45  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  8:48  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 3 km Liberec,,Karlovská LI 0001  8:49  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 4 km Liberec,Ostašov, LI 0001  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 5 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 6 km Liberec,Karlinky, LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 6 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 7 km Liberec,,Viadukt LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 8 km Liberec,,nádraží LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 9 km Liberec,,Babylon LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,