DETAIL spoje: 545016 / 35

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  8:24  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  8:25  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  8:27  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  8:28  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  8:29  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001  8:30  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  8:31  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  8:32  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  8:33  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 7 km Liberec,,Karlovská LI 0001  8:35  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 7 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  8:36  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  8:38  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 10 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 10 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001  8:43  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 13 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001  8:48  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 14 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001  8:49  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 15 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 16 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001  8:53 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 6.11.2021, 7.11.2021, 13.11.2021, 14.11.2021