DETAIL spoje: 545016 / 38

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 0 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 1 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 2 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 3 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 6 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 6 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  9:22  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 7 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  9:23  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  9:25  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  9:26  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 9 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  9:27  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 9 km Liberec,,Karlovská LI 0001  9:28  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 11 km Liberec,Ostašov, LI 0001  9:29  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 11 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  9:30  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 12 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  9:31  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 12 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  9:32  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 12 km Liberec,Karlinky, LI 0001  9:33  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 13 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  9:35  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 13 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  9:36  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 14 km Liberec,,Viadukt LI 0001  9:37  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 14 km Liberec,,nádraží LI 0001  9:39  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 15 km Liberec,,Babylon LI 0001  9:41  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 16 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:43 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 17.4.2021, 18.4.2021, 24.4.2021, 25.4.2021