DETAIL spoje: 545016 / 4

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 0 km Liberec,Ostašov, LI 0001  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 0 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 1 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  4:51  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 1 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 2 km Liberec,Karlinky, LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 2 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 3 km Liberec,,Viadukt LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 4 km Liberec,,nádraží LI 0001  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 5 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,