DETAIL spoje: 545016 / 40

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 0 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 0 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  9:38  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 1 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  9:39  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  9:41  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 3 km Liberec,,Karlovská LI 0001  9:43  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 4 km Liberec,Ostašov, LI 0001  9:45  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  9:46  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  9:47  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 5 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  9:48  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 6 km Liberec,Karlinky, LI 0001  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 6 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  9:51  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  9:52  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 7 km Liberec,,Viadukt LI 0001  9:53  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 8 km Liberec,,nádraží LI 0001  9:55  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 9 km Liberec,,Babylon LI 0001  9:57  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,