DETAIL spoje: 545016 / 41

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 10:29 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 10:33 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 7 km Liberec,,Karlovská LI 0001 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 7 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 10:36 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 10:37 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 10 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 10:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,