DETAIL spoje: 545016 / 58

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 0 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 1 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001 13:35 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 2 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001 13:37 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 3 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001 13:38 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 6 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 6 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 7 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 13:46 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 13:49 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 9 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 13:50 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 9 km Liberec,,Karlovská LI 0001 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 11 km Liberec,Ostašov, LI 0001 13:53 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 11 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 13:54 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 12 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 13:55 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 12 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 13:56 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 12 km Liberec,Karlinky, LI 0001 13:57 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 13 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 13:59 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 13 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 14:00 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 14 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:01 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 14 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:03 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 15 km Liberec,,Babylon LI 0001 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 16 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,