DETAIL spoje: 545016 / 6

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 0 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 0 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 1 km Liberec,Machnín,statek LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 2 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 3 km Liberec,,Karlovská LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 4 km Liberec,Ostašov, LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 5 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 6 km Liberec,Karlinky, LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 6 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 7 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 8 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 9 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,