DETAIL spoje: 545016 / 64

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 0 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 1 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 2 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 3 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 6 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 6 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 7 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 9 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 15:02 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 9 km Liberec,,Karlovská LI 0001 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 11 km Liberec,Ostašov, LI 0001 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 11 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 12 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 12 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 12 km Liberec,Karlinky, LI 0001 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 13 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:11 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 13 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 14 km Liberec,,Viadukt LI 0001 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 14 km Liberec,,nádraží LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 15 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 16 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,