DETAIL spoje: 545016 / 66

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 0 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 0 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 1 km Liberec,,Karlovská LI 0001 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 2 km Liberec,Ostašov, LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 3 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 3 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 3 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 5 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 5 km Liberec,,Viadukt LI 0001 15:02 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 7 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,