DETAIL spoje: 545016 / 7

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,