DETAIL spoje: 545016 / 71

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:28 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001 15:30 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001 15:32 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 15:33 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001 15:39 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 7 km Liberec,,Karlovská LI 0001 15:41 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 7 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 15:43 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 15:44 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 10 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 10 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 13 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001 15:54 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 14 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 15 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 16 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001 16:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,