DETAIL spoje: 545016 / 84

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 0 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 0 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 17:17 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 1 km Liberec,,Karlovská LI 0001 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 2 km Liberec,Ostašov, LI 0001 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 3 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 17:21 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 3 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 17:22 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 3 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 17:23 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001 17:24 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 17:26 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 5 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 5 km Liberec,,Viadukt LI 0001 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 7 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,