DETAIL spoje: 545016 / 90

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51652 23 0 km Kryštofovo Údolí,Novina,Křižanské sedlo LI 0001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 2 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 3 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 4 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 5 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 8 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 9 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 10 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 11 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 11 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 17:59 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 12 km Liberec,,Karlovská LI 0001 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 13 km Liberec,Ostašov, LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 13 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 14 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 14 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 14 km Liberec,Karlinky, LI 0001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 15 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 15 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 16 km Liberec,,Viadukt LI 0001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 16 km Liberec,,nádraží LI 0001 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 17 km Liberec,,Babylon LI 0001 18:13 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 18 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 17.4.2021, 24.4.2021, 18.4.2021, 25.4.2021