DETAIL spoje: 545016 / 93

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 4 km Liberec,Karlinky, LI 0001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 4 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 5 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 5 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 6 km Liberec,Ostašov, LI 0001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 7 km Liberec,,Karlovská LI 0001 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 7 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 18:13 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 18:14 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 9 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 10 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 10 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 13 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001 18:24 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 14 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 15 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 16 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001 18:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,