DETAIL spoje: 545016 / 96

Základní informace:

Linka: 545016IDOS
Název: Fügnerova - Ostašov - Machnín žel. zast. - Novina - Křižanské sedlo
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51670 22 0 km Kryštofovo Údolí,Novina, LI 0001 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51648 21 1 km Kryštofovo Údolí,,obecní úřad LI 0001 18:40 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51651 20 2 km Kryštofovo Údolí,, LI 0001 18:42 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51650 19 3 km Kryštofovo Údolí,,lom LI 0001 18:43 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51642 18 6 km Liberec,Machnín,Hamrštejn LI 0001 18:48 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51657 17 6 km Liberec,Machnín,žel.zast. LI 0001 18:50 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51656 16 7 km Liberec,Machnín,zast.MHD LI 0001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51658 15 8 km Liberec,Machnín,statek LI 0001 18:52 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51645 14 8 km Liberec,Karlov p.Ještědem, LI 0001 18:54 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51638 13 9 km Liberec,Karlov p.Ještědem,Českolipská LI 0001 18:55 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51646 12 9 km Liberec,,Karlovská LI 0001 18:56 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 11 11 km Liberec,Ostašov, LI 0001 18:58 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 10 11 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001 18:59 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 9 12 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001 19:00 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 12 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001 19:01 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 7 12 km Liberec,Karlinky, LI 0001 19:02 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 6 13 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 19:04 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 5 13 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 19:05 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 4 14 km Liberec,,Viadukt LI 0001 19:06 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 14 km Liberec,,nádraží LI 0001 19:08 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 15 km Liberec,,Babylon LI 0001 19:10 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 16 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,